Satnica takmičenja

SATNICA NASTUPA TAKMIČARA
Petak 25. maj Dom vojske, Beogradski kej 9
VI kategorija I etapa prijavljivanje kandidata, tonska proba i usviravanje od 9h
Početak kategorije u 10h Redosled nastupa takmičara:
1. 10:00 Artemis Vavatsika
2. 10:15 Dejana Radanović
3. 10:30 Đorđe Pavlović
4. 10:50 Ljiljana Đačanin
5. 11:10 Marija Turšijan
pauza 15 min
6. 12:00 Miljana Đurović
7. 12:15 Miloš Mladenović
8. 12:30 Nadežda Milenković
9. 12:50 Stefan Popović
IV kategorija prijavljivanje kandidata, tonska proba i usviravanje od 14h Početak kategorije u 15:30
Redosled nastupa takmičara:
1. 15:30 Aleksandar Radović
2. 15:45 Hristina Merdović
3. 16:00 Jovan Tomić
4. 16:20 Marija Ratkov
5. 16:40 Marko Marković
6. 17:00 Uglješa Vukov
Subota 26. maj 2018. godine Eletkrotehnička škola „Mihajlo Pupin”, Futoška 17 Pretkategorija, Ia i IIb prijavljivanje kandidata, tonska proba i usviravanje od 9h
Početak kategorije u 10h
Redosled nastupa takmičara u Pretkategoriji:
1. 10:00 Aleksandar Slavujević
2. 10:05 Đorđe Perić
Redosled nastupa takmičara u Ia kategoriji:
1. 10:10 Boško Petković
2. 10:15 Danijela Mijatov
3. 10:20 Milica Ašonja
4. 10:25 Nemanja Sarić
5. 10:30 Sonja Živković
6. 10:35 Uroš Novaković
Redosled nastupa takmičara u IIb kategoriji:
1. 10:40 Haris Bušatlić
2. 10:50 Srboljub Raimović
3. 10:55 Veljko Vučević
V kategorija prijavljivanje kandidata, usviravanje od 10h, tonska proba sale od 11h do 11:45
Početak kategorije od 11:45
Redosled nastupa takmičara u V kategoriji:
1. 11:45 Drago Garić
2. 12:05 Georgina Bognar
3. 12:25 Jovana Aleksić
4. 12:40 Sanja Bogdanović
VI kategorija II etapa prijavljivanje kandidata, usviravanje i tonska proba od 14:30 Početak kategorije u 16h
Redosled nastupa takmičara u II etapi:
1. 16:00
2. 16:25
3. 16:50
pauza 10 min
4. 17:25
5. 17:50
Nedelja 27. maj 2018. godine, Elektrotehnička škola, Futoška 17
IIa kategorija prijavljivanje kandidata, tonska proba sale i usviravanje od 8:45 do 9:30 Početak kategorije u 9:30
Redosled nastupa takmičara:
1. 9:30 Dario Mihaljević
2. 9:40 Dunja Delibos
3. 9:47 Isidora Prodanović
4. 9:57 Milana Apić
5. 10:05 Njegoš Vezmar
IIIa i IIIb kategorija prijavljivanje, usviravanje kandidata od 9:30, tonska proba sale od 10:15 do 10:30
Početak aktegorije u 10:30 Redosled nastupa takmičara IIIa:
1. 10:30 Magdalena Pavlović
2. 10:40 Veljko Vajagić
Redosled nastupa takmičara IIIb:
1.10:50 Anja Broćilović
2. 11:00 Jovan Andrejić
3. 11:10 Ljiljana Protić
4. 11:20 Lorant Szokolai
5. 11:35 Marko Radivojšić
6. 11:45 Miloš Tutić
7. 12:00 Miljan Ćupović
8. 12:10 Strahinja Stevanović
9. 12:20 Vladan Prodanović